Tüm Hizmetlerimiz

ÖZLÜCE BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM HİZMETLERİ

Teknik Servis

Özlüce Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Müşterilerine danışmanlık hizmeti sunup, merak ettikleri konularda bilgi desteği sunabilmek adına canlı destek hatları ile ürün alımlarından önce ya da sonra gerekli ilgi ve alakanın gösterilmesine önem verir Özlüce Bilgisayar firması. Ürün hakkındaki sorular, işlemleri, ürünün test süreçleri hakkındaki bilgilerin edinilebilmesi için, müşterilerin daha huzurla ve içleri rahat ederek alışveriş yapabilmesini sağlamak adına gerekli tüm hizmeti sunabilmek hedeflenmektedir

Özlüce Bilgisayar Kültür

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek, aralıksız çalışmakta olan Özlüce Bilgisayar, vizyon ve misyonlarına gönülden bağlı, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir firmadır. Sektöre bakış açısı, müşterilerinin duyduğu güven ve her daim daha iyiye yönelme arzusuyla Özlüce Bilgisayar firması, bilişim ve teknoloji sektöründe, yerini ve hedeflerini her daim bilen bir firma olmuştur.

Özlüce Bilgisayar Misyon ve Vizyon

Müşterine hizmet etmenin mutluluğu ile çalışmalarından ödün vermeksizin, her daim daha iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte olan bir firmadır Özlüce Bilgisayar. Bilgisayar ve telefon söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü aksesuar, yedek parça ve benzeri ürünleri hızlı bir şekilde , müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek firmanın öncelikli amaçlarındandır. Bursa Özlüce'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

PC Teknik Servis

Özlüce Bilgisayar

Notebook Teknik Servis

Özlüce Bilgisayar

Cep Telefonu Teknik Servis

Özlüce Bilgisayar

Tablet Teknik Servis

Özlüce Bilgisayar

Web Sitesi Çözümleri

Özlüce Bilgisayar

İnternet Reklamcılığı

Özlüce Bilgisayar

Sıfır Bilgisayar

Özlüce Bilgisayar

Yıllık Bakım Anlaşması

Özlüce Bilgisayar

Yerinde Hizmet

Özlüce Bilgisayar

Yedekleme Hizmeti

Özlüce Bilgisayar

Veri Kurtarma

Özlüce Bilgisayar

Sarf Malzeme

Özlüce Bilgisayar